Sekční garážová vrata

Nejoblíbenější produkt ve své kategorii

Sekční vrata patří mezi nejoblíbenější produkt ve své kategorii. Pro své užitkové vlastnosti, velký výběr variant panelů a doplňků jsou vhodným řešením pro individuální požadavky zákazníka.

Jedno z nejlepších řešení k uzavření garážového vstupu. U tohoto typu vrat se dokonale podařily skloubit ty nejlepší užitkové vlastnosti.

Plášť tvoří galvanizovaný plech s poplastovaným povrchem. Konstrukci tvoří galvanizovaná ocel povrchově upravená pozinkováním.

Výhody sekčních garážových vrat

Sekční vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže, mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti, dlouhou životnost, tichý a spolehlivý chod.

Řadí se mezi nejlevnější variantu garážových vrat. Vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí. Moderní řešení těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí je řešeno pomocí vytvarované drážky z výroby.


PANEL CLASSIC

PANEL CLASSIC

Barvy bílá, stříbrná, hnědá, antracit

Imitace dřeva - zlatý dub, mahagon, tmavý ořech, třešeň, inox, antracit

Příplatky

PANEL CLASSIC

PANEL FINAL

PANEL FINAL

Barva bílá - RAL 9010

Imitace dřeva - zlatý dub, tmavý ořechPANEL CLASSIC

PANEL CLASSIC

PANEL ACTUAL

PANEL ACTUAL

Barva bílá - RAL 9010, hnědá - RAL 8014

PANEL ACTUALPANEL CLASSIC

Ukázka 1 Ukázka 2

Obchodní kancelář: Nové sady 988/2, 602 00 Brno » kudy k nám a otevírací doba

© EURO styl & Studio EURO styl • všechna práva vyhrazena • vytvořil MD webdesign – tvorba webů, SEO, internet marketing • upravil www.vs2.cz